Manipulacje i nieuczciwe praktyki handlowe na pokazach i prezentacjach

Fundacja Aktywizacji Seniorów Teraz działając we współpracy ze specjalistami z zakresu sprzedaży bezpośredniej, praw konsumentów oraz w oparciu o prawne obowiązki sprzedawców, organizuje spotkania informacyjne pt.:

„Oszustwa i nieuczciwe praktyki handlowe na pokazach i prezentacjach”.

Zakres 2-godzinnego spotkania obejmuje:

• Nieuczciwe praktyki rynkowe na pokazach i prezentacjach oraz techniki wywierania wpływu na spotkaniach handlowych.
  • Co konsument powinien wiedzieć o sprzedaży bezpośredniej i metodach stosowanych podczas tej sprzedaży?
  • Najczęstsze metody oszustw oraz wprowadzania w błąd konsumentów.
  • Jak chronić osoby starsze przed oszustwami.
  • Zakres ochrony prawnej zawieranych umów. Konkretne wskazówki dotyczące możliwości wycofania się z zawartej umowy kredytowej. Gotowe wzory wypowiedzenia takiej umowy.

Zaproszenie na pokazy naczyń, pościeli, czy sprzętu AGD może być początkiem nie małych kłopotów. Wielu sprzedawców mami i zwodzi nagrodami, nie mówiąc całej prawdy klientom o podpisywanych umowach. Jeżeli chcecie uchronić się przed podstępnie zawartymi nieuczciwymi kredytami na podejrzanych prezentacjach i ogromnymi problemami finansowymi, to seminarium jest właśnie dla Was.