Fundacja FAST i Radio Emaus Poznań! – Fundacja FAST – Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji!

Fundacja FAST i Radio Emaus Poznań!

W dniu 9.08.2018 Fundacja Aktywizacji Seniorów Teraz została zaproszona do Radia Emaus na rozmowę dotyczącą naszej kampanii „Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji”. Podczas spotkania poruszyliśmy m.in. skalę problemu społecznego jakim niewątpliwie są różnego rodzaju niedomówienia graniczące z oszustwem jakie odbywają się na różnego rodzaju prelekcjach, spotkaniach, prezentacjach.
Zachęcamy do zapoznania się z materiałami udostępnionymi przez Radio Emaus- Dobre Radio! Radio, które jako pierwsze zainteresowało się naszymi działaniami!